Департамент освіти ОДА пропонує збільшити стипендії найкращим студентам


Закарпатська ОДА

Департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації підготував зміни до Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 − 2017 роки.

Зміни стосуються збільшення розміру іменних стипендій облдержадміністрації та обласної ради, які призначаються кращим студентам вищих навчальних закладів (далі – ВНЗ) області державної та комунальної форм власності за відмінне навчання, успіхи у науково-технічній творчості, зразкову поведінку, активну громадську позицію.

Розмір стипендій для студентів вищих навчальних закладів ІІІ − ІV рівнів акредитації зросте з 1200 гривень до 1350 гривень на місяць, а для студентів ВНЗ І − ІІ рівнів акредитації з 850 гривень до 1050 гривень на місяць. Обласна державна адміністрація подала на розгляд чергової сесії обласної ради проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми розвитку регіональної вищої освіти на 2013 ̶ 2017 рокиˮ щодо розміру іменних стипендій. Прийняття цього рішення дасть можливість стимулювати студентську молодь до успішного навчання, активної громадської роботи.

За проект рішення має ще проголосувати обласна рада.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Інтерни-стоматологи УжНУ провели майстер-клас для дітей
Наступний Працівник накрав із ужгородської школи техніки на 347 тисяч