Держзамовлення: Кабмін відправить гроші за абітурієнтом


Кабінет Міністірв України - нові вимоги до кваліфікаційних категорій

14 квітня народні депутати України під час засідання Верховної Ради проголосували за призначення членів нового Кабінету Міністрів України.

Також у цей день було прийнято Постанову Верховної Ради України від 14.04.2016 р.  №1099-19 “Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України”.

Для підвищення якості вітчизняної вищої освіти у документі передбачили вдосконалення системи оцінювання її якості  (мається на увазі налагодження роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти). Передбачено зміну системи розміщення державного замовлення, зокрема, фінансування вищих навчальних закладів залежно від кількості абітурієнтів (система адресності). Буде надано реальну фінансову та академічну автономії вищим навчальним закладам, повідомляє vnz.org.ua.

Програмою Кабміну передбачено спрощення доступу на український освітній ринок для іноземних вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, колишній очільник Міносвіти Сергій Квіт наполягав, що у питанні фінансування вищої освіти потрібно спиратися на досвід іноземної системи освіти.

«Один з кращих зразків для України – це британська система. Ми повинні підтримувати кращих студентів та абітурієнтів»,- наголошував він.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородські школярі та екологи врятували білого лелеку (фото)
Наступний Представники УжНУ взяли участь у стратегічній сесії координаторів проекту ЄС