14 листопада у  Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-тренінг для вчителів англійської мови від видавництва National Geographic Learning.

Видавництво було засновано у 2011 році. National Geographic Learning – це частина Cengage Learning, американського видавництва з академічної літератури. National Geographic Learning спеціалізується на розробці матеріалів з вивчення англійської мови. Для створення дійсно цікавих і мотивуючих курсів для різної вікової категорії видавництво заручилося партнерством з National Geographic та TEDtalks.

Увазі вчителів, яких зібралося близько 90 осіб, представлено різні види роботи для підготовки учнів до складання міжнародних іспитів та ЗНО за допомогою відео матеріалів TEDTalks.

Cемінар-тренінг для вчителів англійської мови National Geographic Learning

TED (абревіатура від англ. Technology Entertainment Design; Технології, Розваги, Проекти) – відома щорічна конференція, присвячена „ідеям вартим поширення”. Потрапити на неї можна тільки за запрошенням. Конференція TED славиться своїми лекціями (TEDTalks), які спочатку були зосереджені на технологіях, розвагах та дизайні, але згодом включили також природничі науки, мистецтво, освіту, культуру, бізнес, глобальні проблеми, сталий розвиток – широкі сфери тем, що разом формують наше майбутнє.

Методист видавництва Катерина Шляміна продемонструвала присутнім як відео матеріали TEDtalks можуть стати у нагоді при підготовці до іспитів.

Присутні на семінарі отримали подарунки від видавництва та сертифікати участі, повідомили в ЗІППО.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Учителів Хустщини вчили використовувати хмарні сервіси на уроках інформатики (фото)
Наступний Науковці УжНУ День української мови відзначили в Бухаресті (фото)