До створення цифрового “кабінету ужгородця” долучилися науковці УжНУ


Обговорення "Кабінету ужгородця" у міськраді
Рейтинг публікації:
Голосів: 0

21 вересня відбулося засідання круглого столу з питань розробки та реалізації інноваційних напрямків Ужгорода та впровадження спільного з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» мікропроекту «Створення цифрової екосистеми “Кабінет ужгородця”».

Ця інновація дозволить владі швидше реагувати на нагальні питання, налагодити ближчу співпрацю з мешканцями міста, а ужгородцям – спростить доступ до адмінпослуг, дасть змогу відстежувати хід розгляду поданих ними заяв, скарг, пропозицій.

Також були обговорені інноваційні напрямки стратегії розвитку Ужгорода, значущі для громади. Найближчим часом повинна запрацювати єдина мережа між структурними підрозділами міської ради, готується перехід на електронний документообіг. Разом з тим уже впроваджено систему електронних петицій, громадський бюджет участі, де кожен ужгородець може запропонувати проект та проголосувати за виділення фінансування з міського бюджету.

До дискусії були залучені не лише координатори проекту МРГ, а й представники влади, громадськості, а також викладачі та студенти УжНУ. Серед завдань круглого столу було й визначення пріоритетів для сталого розвитку міста, про які докладніше доповіла координатор Центру зі сталого розвитку УжНУ Ганна Мелеганич.

Відбулася презентація «Створення цифрової екосистеми «Кабінет ужгородця»», яку представив Владислав Панін – директор КП «Центр інформаційних технологій». Підвалиною розбудови стратегії визначили компонент «Розумного міста». Важливі аспекти цієї ідеї розглянув спеціаліст з розвитку громад проекту МРГ Олександр Рябий.

Учасники засідання наголосили на потребі дальшої співпраці для сталого розвитку обласного центру Закарпаття.

За інформацією директора Центру сталого розвитку УжНУ Ганни Мелеганич,
Медіацентр УжНУ

Прокоментувати!

avatar
  Subscribe  
Повідомляти про
Попередній На Закарпатті відбулася спартакіада освітян
Наступний Основні новації вступної кампанії-2017