До журналістів УжНУ завітав справжній «Унікум»


"Унікум" завітав до журналістів УжНУ

23 березня на відділенні журналістики УжНУ відбулося чергове засідання прес-клубу молодого журналіста «Медіаперспективи». Нинішніми гостями стали представники редакції популярного закарпатського журналу-квартальника «Унікум».

До студентів-журналістів прийшли видавець Тетяна Лемещенко, в.о. головного редактора Тамара Бабич та дизайнер журналу – випускниця відділення Яна Лабунець. Модерував засідання доцент кафедри журналістики Володимир Тарасюк.

Гості розповідали про історію створення журналу, його шлях від інформаційно-довідкового видання до нинішнього формату. Так, журнал успішно виходить уже майже три роки, а читачів не бракує не тільки в межах регіону (заради яких, власне, і працюють), а й поза Закарпаттям. Видання є потужним вісником сучасності та історії області, знайомить читача з традиціями краю, його яскравими постатями та «смачними» місцевостями, пише Антоніна Чундак на сайті Медіацентру УжНУ.

Поділилися журналісти зі студентами і подробицями робочого процесу: як планують наступний номер, вибирають для нього тематику, співпрацюють з журналістами та фотографами. До слова, вже у перших випусках намагалися мінімізувати кількість світлин з мережі та заповнити сторінки авторськими фото.

Студенти активно ставили запитання гостям, цікавилися подробицями життя видання «зсередини». Оскільки мали змогу погортати журнал, то не обійшлося без коментарів про чудовий запах видання (зрозуміють справжні поціновувачі паперових книг).

Присутні також цікавилися «рекламним питанням», адже відомості про які-небудь заклади чи організації тут постають у формі справжніх витворів мистецтва (щоправда, журналістських). Дізнавалися й про те, як можна налагодити контакт із редакцією та дістати шанс публікувати свої матеріали на сторінках видання.

Завершилася зустріч на позитиві. Серед студентів виявилося чимало зацікавлених у можливій співпраці з редакцією, а та, своєю чергою, тільки раділа з ініціативи молоді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній УжНУ може перестати бути класичним університетом
Наступний Кількість шкіл в Ужгородському районі можуть зменшити втричі