Другокурсник УжНУ став інтерном у лондонському офісі «Facebook»


Cтуденти старших курсів спеціальності 122 – «Комп᾽ютерні науки» Ужгородського університету нерідко проходять відбір на стажування в провідні ІТ-компанії світу. Сприяла цьому, звичайно, потужна школа підготовки до олімпіад на факультеті інформаційних технологій. Нині за активної підтримки підрозділу вже студенти молодших курсів почали активно подавати резюме на проходження стажування в провідні ІТ-компанії. Так, другокурсник Василь Меренич, пройшовши всі етапи співбесід, запрошений на стажування в ІТ-компанію «Facebook». Ще низка студентів ІІ курсу – на етапі завершальних співбесід.

Василь Меренич
Василь Меренич

Під час співбесід, зізнаються студенти, найбільше їм у пригоді стають знання з предметів, які ведуть завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца та старший викладач цієї кафедри Сергій Вапнічний. Ідеться про вивчення алгоритмів та їх використання при розв’язанні різного рівня задач. Активно допомагали в підготовці до співбесід аспіранти спеціальності 122 – «Комп᾽ютерні науки» Дмитро Сорока та Андрій Мостовий, які багато разів уже проходили стажування в ІТ-компаніях світового рівня.

Відповідна висока підготовка студентів спеціальності 122 – «Комп᾽ютерні науки» далася взнаки на різних змаганнях і цього року. Так, у лютому команда UzhNU_3yagoda у складі Андрія СимкінаВасиля МереничаДмитра Майора виграла номінацію «Краща команда першокурсників» на Кубку університету Каразіна.

Михайло Пригара
Михайло Пригара

У листопаді цього року студент 2-го курсу магістратури Михайло Пригара здобув І місце на Всеукраїнському змаганні «Open Class Programming Competition», яке проводила ІТ-компанія Luxoft. Першокурсники бакалаврату Олександр ГроскопфРіхард ВолфсбергерАндрій Микита виграли І місце серед аматорських команд на Всеукраїнському змаганні «Proggy-Buggy Contest 2021», яке проводила ІТ-компанія DataArt. На цьому ж змаганні першокурсник Олександр Гаврилов виборов першість серед аматорів, а другокурсник магістратури Михайло Пригара здобув ІІІ місце серед професіоналів. Також за результатами півфіналу чемпіонату Південно-Східної Європи цього року результат команди UzhNU_OLDS у складі Івана ФекетеЯрослава Булини та Артура Пухового вкотре вивів Ужгородський університет до п’ятірки кращих університетів України.

Бажаємо всім вірити в себе, працювати над собою – і тоді мрії працювати в провідних ІТ-компаніях світу стануть реальністю!

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Хусті відзначили ювілей першої школи (відео)
Наступний У Хусті провели семінар із методики навчання програмування в школі