Другокурсниця УжНУ потрапила на стажування в офіс BMW в Німеччині


Неллі Сорочан
Неллі Сорочан

Студенти, які добре вчаться в університеті, мають чудові перспективи працевлаштування. На факультеті інформаційних технологій УжНУ таких прикладів багато, адже IT-компанії охоче співпрацюють з підрозділом.

Нещодавно другокурсниця спеціальності «Комп’ютерні науки» факультету інформаційних технологій УжНУ Неллі Сорочан пройшла відбір і потрапила на стажування в IT-відділ компанії BMW в місті Мюнхені.

Старший викладач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Сергій Вапнічний зауважує:

Сергій Вапнічний
Сергій Вапнічний

«Неллі опинилася в хорошому колективі, вибравши спеціальність «Комп’ютерні науки». Вона з перших тижнів активно дослухалася до порад викладачів. За перші три тижні навчання на першому курсі лише з мого предмету розв’язала понад 250 задач. Такий сплав у вигляді наполегливого навчання, з одного боку, й потужного викладацького колективу – з іншого, закономірно привів до успіху».

Більша частина навчання Неллі в університеті відбувалася в дистанційній формі, утім це не завадило наполегливій студентці здобути потрібні знання. Тож якість навчання, попри об’єктивні обставини, залежить від сумлінної роботи студентів і викладачів.

Джерело: Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти й викладачі УжНУ побували на екскурсії в ужгородському офісі EPAM (фото)
Наступний На Закарпатті вперше розпочала роботу Всеукраїнська багатопредметна школа