Екскурсія по Ужгородському коньячному заводу для студентів (фоторепортаж)


Студенти Свалявського технічного коледжу на Ужгородському коньячному заводі

Для студентів 2-го та 3-го курсів спеціальності «Бродильне виробництво і виноробство» Свалявського технічного коледжу була організована екскурсія на Ужгородський коньячний завод.

Це підприємство, на чолі з керівником Гісемом В.В., багато років є спонсором Свалявського технічного коледжу, стимулює   матеріально кращих студентів, допомагає сиротам та інвалідам.

Сховище Ужгородського коньячного заводу

«Гідом» по підприємству люб’язно погодилася стати   інженер-хімік  Софілканич Наталія Іванівна (до слова, колишня випускниця Свалявського коледжу). Студенти із захопленням слухали розповідь про історію заводу, особливості технології ординарних та марочних коньяків.

Лабораторія Ужгородського коньячного заводу

Усім цікаво було побувати в  цехах дистиляції виноматеріалів,  витримки коньячних спиртів, які відповідають найвищим стандартам спиртосховищ у коньячному виробництві, цеху розливу, оснащеному двома сучасними лініями.

Свалявські студенти на Ужгородському коньячному заводі

Такі екскурсії значно посилюють інтерес учнів до обраної професії та стимулюють їх до вивчення виноробних традицій рідного краю, переконані у Свалявському технічному коледжі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Порошенко ветував закон про фінансування профтехосвіти
Наступний На кафедрі політології і державного управління УжНУ говорили про Карпатську Україну