Експертна комісія визначить, чи зможе МДУ видавати дипломи державного зразка


Представники комісії розмовляють із Тетяною Щербан
Представники комісії розмовляють із ректором - Тетяною Щербан

11 грудня 2017 року на кафедрі педагогіки дошкільної та початкової освіти Мукачівського державного університету розпочала роботу експертна комісія.

Мета роботи комісії – проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» за другим (магістерським) рівнем.

Як повідомляють в МДУ, в експертній комісії працюють двоє людей: голова – Андрієвський Борис Макійович, завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету, доктор педагогічних наук, професор; член – Гавриш Наталія Василівна, професор кафедри психології та педагогіки дошкільної освіти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», доктор педагогічних наук, професор.

Крім того, на кафедрі англійської філології та методики викладання іноземних мов МДУ працює комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. У перший день роботи відбулася зустріч ректора МДУ Щербан Т.Д. з головою експертної комісії Морської Л.І., доктором педагогічних наук, професором та членом комісії Місечко О.Є., доктором педагогічних наук, професором.

Комісія з англійської - під час зустрічі з Т. Щербан
Комісія з англійської – під час зустрічі з Т. Щербан

Комісії працюватимуть відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах. Згідно з цим положенням, навчальний заклад після затвердження МОН позитивного рішення акредитаційної комісії має право видавати випускникам документи про освіту державного зразка.

Subscribe
Повідомляти про
guest
2 Коментарі
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
администратору
администратору
07.02.18 13:37

где можна ознакомиться с результатами работы акредитационной комиссии?
ссылку пожалуста опибликуйте

адміністратор
адміністратор
08.02.18 21:39
Відповісти  администратору

Протоколи засідань акредитаційної комісії МОН періодично публікують на сайті МОН, а також на сайті http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj
Остаточних рішень щодо МДУ, як нам відомо, ще немає.

Попередній На Ужгородщині визначили "Вчителів року-2018"
Наступний В Ужгородській лінгвістичній гімназії зустрілися з письменницею Галиною Малик