Факультет інформаційних технологій УжНУ провів змагання на міжнародний Кубок Векуа


Учасники змагання на Кубок Векуа та оргкомітет
Учасники змагання на Кубок Векуа та оргкомітет

На базі факультету інформаційних технологій УжНУ 25–26 травня відбувалися змагання з програмування на Кубок Векуа. Турнір мав два тури – індивідуальний та командний. Одночасно з ужгородськими перегонами за цей же Кубок змагалися в містах Харкові, Одесі та Вінниці. Турнір був інтернаціональним, адже в ньому взяли участь команди Грузії, Азербайджану та Росії.

Василь Білецький
Василь Білецький

На ужгородському майданчику виступало 11 команд, у тому числі 7 – з УжНУ, 3 – зі Львівського університету та колектив Надвірнянського коледжу національного транспортного університету (Івано-Франківська область).

У підсумку в командних змаганнях золоті медалі вибороли команди ветеранів Львівського університету LNU_Scorpions (Василь Білецький), LNU_ZaPetra (Віталій ГерасимівАндрій МакарПетро Тарнавський), срібні нагороди завоювали чинні найсильніші команди студентів Львівського університету LNU_Jackals (Богдан ПастущакМаксим ЩербаДанило Мочернюк) та Ужгородського університету (Михайло ПригараІгор ВовкАртур Сидоран), бронзу сенсаційно самотужки здобув учень 8-го класу Ужгородської спеціалізованої школи-інтернату Олег Навер, який відпрацював за всю команду. Без перебільшення Олег Навер – нова висхідна зірка на небосхилі олімпіадного програмування.

Підсумкова таблиця командних змагань:

В індивідуальному заліку перше місце посів ветеран олімпіадного програмування зі Львова – Андрій Макар. Решта місць – у таблиці.

ПЕРЕМОЖЦІ ОСОБИСТОГО КОНТЕСТУ КУБКУ ВЕКУА
26.5.2019 р.

Особистий контест Кубку Векуа-2019

Команда Львського університету - Петро Тарнавський, Андрій Макар, Віталій Герасимів
Команда Львського університету: Петро Тарнавський, Андрій Макар, Віталій Герасимів
Олег Навер
Олег Навер

Земляки-закарпатці, як випливає з таблиці, вибороли високі нагороди: Василь БілецькийАдальберт Макарович – срібні медалі, Ігор БаренблатМихайло ПригараІгор Вовк, Олег Навер – бронзові медалі.

Бажаємо учасникам цього престижного Кубку і надалі показувати високі результати в олімпіадному програмуванні!

Олександр Лавер
Медіацентр УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Викладачі УжНУ провели майстер-клас із програмування для хустських гімназистів (фото)
Наступний Ігор Ліхтей видав книжку про Закарпаття чехословацького періоду