Ганна Сопкова: про результати ЗНО ми маємо лише інформацію, що оприлюднена на сайті УЦОЯО (відео)


Реєстрація на ЗНО в Закарпатті

Основна сесія ЗНО завершена. Уже почалася додаткова. Директорка департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова у коментарі телеканалу “Тиса-1” розповіла про результати ЗНО в області. 

Як зазначила головна освітянка області, департамент освіти і науки має тільки ту інформацію, яка оприлюднена на сайті УЦОЯО:

“Зовнішнє незалежне оцінювання завершено, і ми маємо можливість підбити певні підсумки. Чому кажу певні? – Тому що ми маємо лише ту офіційну інформацію, яка є оприлюднена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Тобто ми маємо загальний розподіл учасників зовнішнього незалежного оцінювання по Україні і їх результати з кожного предмета.

Що це означає? Ну для прикладу: якщо по Україні цього року складало зовнішнє незалежне оцінювання майже 230 тисяч випускників, зокрема, з української мови – і тільки п’ятеро учнів на всю Україну отримали найвищі 200 балів.

Якщо говорити з інших предметів, наприклад, із німецької мови: усього учасників по Україні було 2311, а тих, котрі отримали 200 балів, є 16.

Учні, які складали англійську мову, – їх було 78763, тільки 39 склали на найвищий бал.

Математика – із 106325138 учнів склали математику на 200 балів”.

Більше дивіться у відео телеканалу “Тиса-1”.

Нагадаємо: цього року 14 закарпатських школярів отримали на ЗНО по 200 балів.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Директори шкіл Виноградівщини виступають проти проведення конкурсів на їх посади
Наступний В МДУ відкрили центр допомоги вступникам