Ганна Сопкова провела нараду з керівниками закладів освіти обласного підпорядкування


Департамент освіти і науки Закарпатської ОДА

10 січня відбулася нарада керівників закладів обласного підпорядкування, де директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ганна Сопкова проаналізувала роботу закладів освіти, що знаходяться у безпосередньому підпорядкуванні департаменту, з окремих напрямів роботи та озвучила ключові проблеми, над вирішенням яких необхідно працювати у найближчий час.

     „Зокрема, – наголосила Ганна Іванівна, – статтею 23 Закону України „Про освіту” закладу освіти гарантовано академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію, а статтею 26 визначено, що саме керівник закладу несе відповідальність за діяльність закладу. У його компетенції – створення належних умов для навчання здобувачів освіти, підвищення фахового рівня педагогів, покращення матеріально-технічної бази закладу”.

З урахуванням цього було зобов’язано зосередити зусилля на втіленні задумів та заходів, спрямованих на належне функціонування, забезпечення та висвітлення діяльності кожного із закладів, як цього вимагає Закон України „Про освіту”.

Директор департаменту наголосила на неухильному дотриманні виконавської дисципліни, проаналізувала участь закладів в обласних заходах, що їх організовує департамент, йшлося про необхідність здійснення керівниками самостійного аналізу як результатів своєї роботи і висвітлення її на сайтах, так і неухильного виконання чергових завдань, від яких залежить організація освітнього процесу і формування компетентнісної особистості.

Зобов’язано керівників до 11 січня надати інформацію про найбільш значимі події 2018 року, а надалі згідно з вимогами, передбаченими у листі 18.12.2018 № 01-15/5399, систематично надсилати департаменту новини про діяльність закладу для розміщення на сайті.

Акцентовано увагу на забезпеченні виконання наказу МОН України щодо затвердження закладом інструкції з діловодства, необхідності своєчасного інформування департаменту про виконання розпорядчих документів. Ознайомлено учасників наради із вимогами для проходження сертифікації вчителів початкових класів у 2019 році.

Керівникам закладів освіти обласного підпорядкування було окреслено й стратегічні завдання у 2019 році щодо підготовки планів асигнувань загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, аналізу кількості вакантних посад та вжиття заходів для їх заповнення, а також щодо замовлення на документи про освіту, про підготовку до проведення конкурсу-фестивалю „Воскресни, писанко!” та ін., повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Іван Сенько презентував книгу «Край карпатський очима етнолога»
Наступний Студенти МДУ стали переможцями фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька - 2019»