Інформатики УжНУ провели профорієнтаційну роботу на Рахівщині та в Хусті


Інформатики УжНУ під час профорієнтаційної поїздки

З 24 до 26 травня з ініціативи завідувача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій факультету інформаційних технологій доцента Олександра Міци відбулася профорієнтаційна поїздка групи викладачів та студентів з метою популяризації інформаційних технологій, а також заохочення нинішніх школярів до вступу в Ужгородський університет, повідомив Медіацентр УжНУ.

Родзинкою профорієнтаційного заходу стало те, що абітурієнтів – корінних жителів історичного Мараморошу – закликали вступати до Ужгородського університету теперішні його студенти – уродженці Центральної України: студенти 3-го курсу факультету інформаційних технологій Єгор Бобик та Сергій Оришич.

Наші «десантники» запланували провести майстер-класи з алгоритмічного програмування для школярів, а для комп’ютерного кабінету загальноосвітньої школи с. Чорна Тиса приготували приємний подарунок: комп’ютерний стенд, виготовлений студентами факультету інформаційних технологій під керівництвом заступника ФІТ з наукової роботи, доцента Олександра Левчука.

Майстер-класи, які провели в загальноосвітніх школах с. Чорна Тиса та смт. Ясіня 24 травня, викликали жвавий інтерес місцевих учнів та учителів. 25-26 травня аналогічні майстер-класи мали учні загальноосвітніх шкіл Рахова та Хуста.

У підготовці майстер-класів активну участь узяли доцент Олександр Міца, студенти 3-го курсу факультету інформаційних технологій Єгор Бобик та Сергій Оришич та студент 5-го курсу математичного факультету Роман Мельник. У Хустській гімназії-інтернаті заняття з алгоритмічного програмування проводили з трьома групами учнів залежно від рівня їх підготовки.

Велику допомогу команді інформатиків УжНУ в проведенні цих заходів надали місцеві директори шкіл та ентузіасти-учителі інформатики, зокрема, директор Чорнотисівської ЗОШ Роман Манівчук, учитель інформатики Чорнотисівської ЗОШ Андрій Жовнярук, учитель інформатики Ясінянської ЗОШ №2 Юрій Дем’янчук, учитель інформатики Рахівської ЗОШ №1 Алла Кус, директор Хустської гімназії-інтернат Михайло Онофрей та учитель інформатики Хустської гімназії-інтернат Микола Дронь.

На факультеті переконані, що такі поїздки сприяють популяризації та поширенню сучасних інформаційних технологій та освітніх тенденцій в середовищі учнів та учителів загальноосвітніх шкіл регіону, а це, своєю чергою, сприяє активізації вступу місцевих абітурієнтів до Ужгородського університету.

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доцента О.Г. Лавера

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В УжНУ відзначили день філологічного факультету
Наступний За реконструкцію шкіл без належної документації забудовника оштрафували на чвертьмільйона гривень