Іршавські вихователі на спартакіаді змагатимуться з туризму


Учасники семінару вихователів в Іршаві

Із такою пропозицією виступили учасники семінару-практикуму завідувачів ДНЗ Іршавського району.

Туризм як нетрадиційна форма відпочинку та оздоровлення, формування життєвої компетентності набуває все більшого поширення. Пішохідні прогулянки та екскурсії за межі дошкільного закладу плануються згідно з програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» як вид дитячого туризму. У походах та переходах, як правило, комплексно реалізуються екологічні, краєзнавчі, тренувальні, оздоровчі та, власне, туристичні завдання.

Саме тому з метою впровадження пропаганди здорового способу життя, залучення спілчан та членів їх родин до занять туризмом на базі Великораковецького ДНЗ №3 відбувся семінар – навчання з керівниками дошкільних навчальних закладів району, повідомили у відділі освіти Іршавського району.

За допомоги директора Іршавської районної станції юних туристів Івана Терпая та інструкторів завідувачки ДНЗ навчалися встановлювати туристичну палатку, складати рюкзак та розпалювати вогнище.

Відчувши себе туристками, керівники дошкільних установ запропонували голові районної організації профспілки працівників освіти і науки України Олегу Поповичу включити змагання з туризму у залік районної спартакіади серед працівників ДНЗ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Як записують дітей у дитсадок в Ужгороді (відео)
Наступний Студенти-туристи з УжНУ подорожували по Чехії