Команда Ужгородського університету здобула «срібло» у півфіналі чемпіонату світу з програмування й виборола Кубок України


Фіналісти наступного чемпіонату світу «UzhNU_push –force» з тренером Олександром Міцою і з Сергієм Оришичем
Фіналісти наступного чемпіонату світу «UzhNU_push –force» з тренером Олександром Міцою і з Сергієм Оришичем

Хлопці з УжНУ потрапили до фіналу світової першості, який відбудеться у квітні 2018 року в столиці Китаю.

Учора, 21 жовтня, відбувся фінал чемпіонату Південо-Східної Європи з програмування, який одночасно є півфіналом чемпіонату світу. Команди з України, Румунії, Молдови, Болгарії, Туреччини, Сербії, Македонії та Кіпру змагалися на двох майданчиках – у Бухарестській політехніці (Румунія) та у Вінницькому національному технічному університеті.

У Вінниці зібралися майже півсотні найкращих українських команд, які вибороли право участі у світовому півфіналі на двох попередніх етапах національної олімпіади (тут – повний список учасників).

Ужгородський національний університет представляли три команди: «UzhNU_AwesomeTeam» (Андрій Дудка, Андрій Мостовий), «UzhNU_push –force» (Євген Задорожній, Роман Мельник, Роман Рубаненко) та «UzhNU_Storm» (Владислав Єрмаков, Анатолій Потапчук, Денис Стратонов). Тренери ужгородських команд – завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олександр Міца й магістрант факультету інформаційних технологій УжНУ Сергій Оришич.

Учасники півфіналу чемпіонату світу з УжНУ
Учасники й переможці півфіналу чемпіонату світу з УжНУ

У підсумку команда «UzhNU_push –force» на чемпіонаті Південно-Східної Європи здобула «срібло» (перше місце – у команди Бухарестського університету, третє – у хлопців із Софійського університету).

Аспірант факультету інформаційних технологій УжНУ Євген Задорожній після завершення змагань виконує розбір складної задачі для українських команд
Аспірант факультету інформаційних технологій УжНУ Євген Задорожній після завершення змагань виконує розбір складної задачі для українських команд

Серед українських учасників півфіналу паралельно проводився Кубок України. Його також виборола команда «UzhNU_push –force», оскільки наші хлопці стали першими серед українських учасників півфіналу (випередили студентів із Харкова, Львова, Києва та інших міст). Повна таблиця результатів за посиланням.

Олександр Міца поділився з Медіацентром враженнями від змагань:

“Суттєво зріс рівень команд із Румунії, Болгарії та Туреччини. Задачі були дещо важчими, ніж минулого року. Серед українських команд є немало таких, що сформовані зі студентів молодших курсів, і вони вже показують непоганий результат. Команда «UzhNU_push –force» певний час лідирувала, але всередині змагання трохи втратила темп і пропустила вперед румунів і болгар. Наприкінці зуміли обійти одного з конкурентів і вибороти друге місце. Хотів би виокремити також українські команди LNU_Algotesters (зі Львівського національного університету імені Івана Франка) та KNU_WakeUp (з КНУ ім. Тараса Шевченка), які посіли 4 та 5 місця. Ще одна ужгородська команда «UzhNU_Storm» також показала високий рівень, потрапивши до двадцятки найкращих”.

Нагородження переможців Кубку України й срібних призерів півфіналу чемпіонату світу
Нагородження переможців Кубку України й срібних призерів півфіналу чемпіонату світу

Команда «UzhNU_push –force» виборола путівку до фіналу чемпіонату світу, що відбудеться у квітні наступного року в Пекіні. Нагадаємо, цьогоріч фінал світового чемпіонату проходив у США, де студенти факультету інформаційних технологій УжНУ посіли 34 місце, випередивши колег із Оксфорда, Принстона та інших університетів.

Василь Шаркань
спеціально для Медіацентру УжНУ

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Представники Закарпаття зустрілися з міністром Гриневич щодо "мовної" статті закону "Про освіту"
Наступний В Ужгородській спеціалізованій школі № 5 установили рекуператори (відео)