Курс критичного мислення від одного з найкращих університетів світу доступний українською


Навчання онлайн, комп'ютер

Курс критичного мислення від Університету Квінсленда, який входить до Топ-100 вишів світу, відтепер професійно перекладений українською мовою та безкоштовно доступний онлайн.

Реєстрацію на цей курс, що входить до трійки кращих масових безкоштовних онлайн-курсів світу за оцінками слухачів, запустив Prometheus, кожен охочий може долучитися до вивчення курсу за адресою.

Курс “Наука повсякденного мислення” у захопливому та наочному форматі розповість про те, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.

Слухачі отримають інструменти, які допоможуть їм мислити незалежно й аналітично, а окремий розділ курсу присвячений вмінню ефективно вчитися новому.

У цьогорічній доповіді Всесвітнього економічного форуму в Давосі критичне мислення посіло друге місце серед найважливіших навичок 2020 року.

Критичне мислення також є стандартним курсом навчальної програми західних університетів, але, на жаль, майже не вивчається в Україні, зауважили на Українській правді. Життя.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Іван Малкович про розвиток таланту
Наступний Університети Європи обговорювали в УжНУ спільні освітні програми