Лідери учнівського парламенту взяли участь у Всеукраїнському форумі старшокласників


Понад 150 лідерів учнівського самоврядування, координаторів та студентів з усіх регіонів України упродовж двох днів ( 5 і 6 грудня) ділилися своїм досвідом на Всеукраїнському форумі лідерів учнівського самоврядування “Відповідальне лідерство – шлях до успіху”, що відбувався у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (КНЕУ).

З вітальним словом до учасників звернувся ректор КНЕУ Д.Г. Лук’яненко: “Світ динамічно змінюється. Будьте креативними, постійно навчайтесь, а форс-мажорні ситуації сприймайте на позитиві: це – нові можливості для вашого розвитку. І завжди ставте високі цілі, щоб досягнути успіху”.

Світлана Бут, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та психологічного супроводу головного управління інклюзивної, спеціальної та позашкільної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України побажала усім присутнім плідної роботи, позитивних емоцій та невичерпної енергії у виконанні завдань.

Лідери Закарпатського обласного учнівського парламенту “Нове покоління” проявили себе на форумі, як кмітлива та ерудована молодь, яка здатна швидко мислити та знаходити вихід із будь-якої нестандартної ситуації. Станко Еріка (Президентка ЗОУП “Нове Покоління”), Ігнат Христина (Віце президентка ЗОУП), Рущак Віталій ( представник національної дитячої ради, лідер ЗОУП) в супроводі координаторки самоврядування області – Рущак Марією Олександрівною.

Президентка самоврядування області – Станко Еріка, була учасницею конкурсу “Лідер 2019”, де отримала 72 бали з 85 можливих та достойно представила Закарпатську область на всеукраїнському рівні. Конкурс проходив у трьох етапах: перший – заочний, відеоролик “Чому Я?”; другий – “Процвітання держави у наших руках”; а тематику третього етапу було обрано шляхом жеребкування, і наша лідерка представляла експромт- проект “Активне дозвілля” для людей пенсійного віку спільно з молоддю. Протягом 2 днів, лідери мали змогу познайомитися з колегами-президентами всієї України та створити спільні проекти.

У перший день заходу лідери із неабияким запалом взяли участь в економічному квесті за мотивами серіалу “Гра престолів”, мета якого згуртування колективу, нові знайомства та виявлення адаптативних лідерських якостей в молодих людей .

Другий день був не менш насиченим! Делегацією Закарпатської області було передано представникам Рівненської області “Прапор Доброчинності”, під егідою якого робитимуться надалі суспільно корисні справи. Еріка Станко презентувала присутнім всі благодійні акції, проекти та заходи, які відбулися в осередку учнівської спільноти Закарпаття. Після чого на лідерів чекали тренінги з компонентів програми – “Психологія лідера” (Юлія Матвієнко), “Ораторський профіль відповідального лідера” (Леся Словесна), “Public relations та соціальні дослідження” (Богдан Ільченко, Владислав Горбов, Tetiana Yereskova), “Правові засади прав людини, гендеру та підприємництва” (Аліна Богданець), “Лідерство і командоутворення” (Elena Shatilova), а для координаторів був проведений тренінг зі SWOT-аналізу (Виталий Паздрий (Vitalii Pazdrii)).

Пізнавальним для всіх учасників форуму був спіч “Digital-практика digital-поколінню” від Нелі Гребиниченко, якій вдалося розкрити всі сучасні тенденції діджиталізації в банківській сфері. А яскравим прикладом соціальної відповідальності бізнесу став досвід компанії Watsons на прикладі участі у міжнародному благодійному проєкті «Operation Smile Mission».

Усі учасники форуму отримали сертифікати, подарунки та величезний багаж позитивних емоцій! А приємною несподіванкою стало вручення книжок найкмітливішим лідерам від ректора Д.Г. Лук’яненка із особистим підписом, повідомили в ПАДІЮНі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Серед ужгородських школярів провели змагання "Cool Games"
Наступний У Довгому на Іршавщині колектив школи обурений результатами виборів директора (документ)