Лілія Гриневич відвідала на Закарпатті мовний табір (фото)


Лілія Гриневич у Великій Доброні
Лілія Гриневич у Великій Доброні

На Закарпатті чотири дні працювали пришкільні мовні табори “БомбеЗНО”, метою яких була експрес-підготовка до ЗНО з української мови і літератури для випускників шкіл із угорською мовою навчання.

Сьогодні ж на Ужгородщині відбулася прес-конференція за участі міністра – з нагоди завершення експрес-курсів “БобмеЗНО”. У прес-конференції взяли участь також директорка департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова та головний радник сприяння Фінського проекту підтримки шкільної реформи в Україні Арто Вахтокарі.

Арто Ваахтокарі, Лілія Гриневич, Ганна Сопкова
Арто Ваахтокарі, Лілія Гриневич, Ганна Сопкова

За словами міністра, основна місія мовного табору – зняти напругу та подолати мовний бар’єр для учнів, які не володіють українською мовою, навчаючись в державних школах.

Фото – Сергія Гудака, Укрінформ.

Лайфхаки з української
Лайфхаки з української

Як повідомили організатори, пришкільні табори за цією програмою на Закарпатті працювали для учнів Виноградівського району на базі Карачинського ліцею, для учнів Берегівського району – на базі Яношівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ужгородського району – на базі Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Програмою передбачалося перебування дітей у таборі упродовж чотирьох днів з 9-ї до 17-ї години. Вартість проекту склала 50 тис. євро, кошти на нього отримали від фінських партнерів.

Усього на Закарпатті охопили заняттями в таборах понад 200 випускників-одинадцятикласників.

Лілія Гриневич

“Сьогодні, 28 березня, в школах Закарпаття завершили роботу пришкільні мовні табори «БомбеЗНО», метою яких була експрес-підготовка до ЗНО з української мови і літератури для випускників шкіл з угорською мовою навчання. Чотириденні курси організувало Міністерство освіти і науки України спільно з ГО «Освіторія» та GoGlobal (за підтримки проекту «Фінська підтримка реформи української школи» та Європейського Союзу)” – повідомила Гриневич.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді засідала колегія управління освіти
Наступний Москаль вручив державні нагороди закарпатським освітянам (фото)