МДУ активізує співпрацю зі школами Мукачева


Директори мукачівських шкіл в МДУ
Директори мукачівських шкіл в МДУ

За ініціативи керівництва МДУ днями відбулася зустріч ректорату університету з директорами шкіл м.Мукачева. Мета заходу – поглиблення співпраці між загальноосвітніми навчальними закладами міста і Мукачівським державним університетом.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулася ректор університету Тетяна Щербан, яка підкреслила важливість зустрічі у процесі пошуку шляхів оптимізації зв’язків між загальноосвітніми закладами та вишем. У ході дискусії було обговорено ряд важливих питань, зокрема: проведення спільних заходів із залученням учнівської молоді на базі університету (лекцій, тренінгів, конкурсів, днів відкритих дверей тощо) з метою ознайомлення їх з специфікою вищої школи; співпраця викладачів вишу та успішних випускників університету з учнями та їх батьками з метою профорієнтаційної діяльності.

Багато пропозицій було висловлено з приводу організації науково-дослідної роботи Малої академії наук, мовних літніх шкіл інтенсивного професійного навчання, шкільних олімпіад, творчих конкурсів з метою виявлення обдарованих дітей, повідомили в МДУ.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Гриневич привітала педагогів із Днем працівників освіти (відео)
Наступний Викладачі УжНУ грали зі студентами у страйкбол