Мер Ужгорода нагородив найкращих програмістів і юристів із УжНУ


Студенти і викладачі УжНУ. Олександр Міца

Сьогодні в Ужгородській міській раді відбулося засідання Молодіжної координаційної ради. Із студентством спілкувалися міський голова Богдан Андріїв та його заступник Олександр Білак, а також депутат міської ради Микола Сюсько.

Під час засідання, зокрема, обговорили й план роботи на наступний, 2017-ий рік. Йшлося про те, щоб міська рада, за можливості, підтримала започатковані молоддю проекти фінансово. Богдан Андріїв сказав, що «за» таку ініціативу і запевнив: раціональні пропозиції молоді влада Ужгорода готова підтримувати завжди.

Також Богдан Євстафійович вручив грамоти Ужгородської міської ради студентам, які мають високі наукові досягнення і гідно представили не тільки свій виш, а й місто за кордоном.

Зокрема, нагородив команду студентів факультету інформаційних технологій УжНУ – Сергія Нагіна (5 курс), Романа Деркача (1 курс), Владислава Єрмакова (3 курс), які на Чемпіонаті світу з алгоритмічного програмування серед студентів вишів Південно-Східної Європи вибороли друге місце з-поміж 91 команди-учасниці й здобули путівку до світового фіналу, що пройде 20–25 травня 2017-го року в штаті Південна Дакота (США).

Вручив грамоти й команді УжНУ у складі студентів факультету інформаційних технологій Сергія Оришича (4 курс), Романа Рубаненка (3 курс) та Романа Меьника (6 курс) математичного факультету здобула перше місце на відкритій олімпіаді Угорщини з алгоритмічного програмування серед 39 кращих студентських команд Угорщини, а також тренеру і керівнику обох команд – доценту, завідувачу кафедрою інформаційних управляючих систем та технологій УжНУ Олесандру Міці.

Нагородили також переможців дебатів “Молодь повинна допомагати владі”, які нещодавно відбулися в приміщенні зали судових засідань юридичного факультету УжНУ. Ними стали – команда “Мажоритарщиків” (юридичний факультет) – Величко Павло та Дьордь Василь; друге місце – “Земельщики в темі” (географічний факультет) – Беля-Кемінь Маріанна та Юричканич Діана; третє – команда “Політологів” (соціологічний факультет) – Гліба Ігор та Сібулатов Олександр, повідомили в Ужгородській міськраді.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Голова профкому студентів УжНУ прокоментував ситуацію зі стипендіями (відео)
Наступний Ужгородська дитяча школа мистецтв – найкраща в Україні (відео)