Міністр освіти і науки Лілія Гриневич прокоментувала ситуацію зі ЗНО в Ужгороді


Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла в інтерв’ю “Громадському” про проблеми, які виникли під час проведення ЗНО з української мови та літератури.

Крім DoS-атаки, яку витримали сервери Українського центру оцінювання якості освіти, міністр розповіла про ситуацію із “замінуванням” школи в Ужгороді.

“У нас є тільки один випадок ексцентричний: в Ужгороді в одній із шкіл уже буквально за півгодини до завершення тестування хтось потелефонував у поліцію, що школа замінована, і звичайно, що прийшлося виводити одразу всіх дітей. Не всі діти завершили свої роботи, і до чого це призведе, – що ті діти, які не завершили, змушені будуть ще раз проходити тестування на додатковій сесії – за власним бажанням, якщо вони будуть уважати, що їхня робота не завершена.

У таких випадках дуже важко зрозуміти: жарт чи не жарт. Поліція виконує свою роботу, усе очевидно. Але те, що це ускладнює потім життя і тих, хто проходить зовнішнє незалежне оцінювання, і тих, хто його організовує, – залишається поза сумнівом”, – зауважила Лілія Гриневич.

Повне відео з інтерв’ю міністра освіти і науки можна (і варто, бо інтерв’ю дуже цікаве) подивитися за посиланням: Лілія Гриневич: Усе, чого навчають у школі, відірване від життя.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Лілія Гриневич: Усе, чого навчають у школі, відірване від життя (відео)
Наступний Письменник Жуль Верн понад століття тому побував на Великоберезнянщині