Міс МДУ-2016 (фото)


Міс МДУ-2016

Нову традицію започаткували у Мукачівському державному університеті. Тут організували перший конкурс краси, розуму та чарівності – «Міс МДУ 2016». Ідею обрати найкращу студентку у рідній альма-матер подали самі студенти.

Розпочиналося все з кастингу. 9 претенденток на звання «Міс МДУ» обирали з-поміж студенток, які прийшли на попередній тур. Готуватися до конкурсу почали заздалегідь – починаючи з грудня минулого року, аби 12 травня у Закарпатському театрі драми та комедії могли показати себе у всій красі.

Маленькі артисти в МДУ

Представлення, інтелектуальний конкурс, хореографічна постановка у стилі ретро, виходи у повсякденному та вечірньому вбранні – така програма конкурсу краси. Між виходами присутні на святі отримали порцію якісного гумору від команд КВН, розважали також вокальними та хореографічними номерами як студенти, так і запрошені творчі колективи.

Виступ в МДУ

Кращих з кращих обирало журі у складі 5 осіб. Для журі було завдання непросте: усі дівчата гарні та достойні одягти корону королеви краси.

Під час виступу в Мукачівському державному університеті

«Міс Романтичність» , «Елегантність», «Артистичність», «Інтелектуальність», «Міс фото та інтернет», «Міс глядацьких симпатій» – без титулу не залишилися жодна конкурсантка. ІІ віце-міс МДУ стала Катерина Бігар, І віце – міс стала Марина Боршняк. «Міс МДУ – 2016» стала Мар’яна Бокоч.

Переможниця конкурсу "Міс МДУ-2016"

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородський університет обрав найкрасивішу дівчину року (фото)
Наступний Іноземні студенти розповіли ужгородській молоді про свої традиції та культуру