МОН направить перевірку до вишу, диплом якого має Гройсман


Реклама МАУП

Міністерство освіти і науки України перевірить Міжрегіональну академію управління персоналом – найбільший приватний виш України, диплом якого отримав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Приводом для перевірки стала реклама, розміщена у Києві: на ній зазначено, що до вишу можна вступити без ЗНО, а освіту здобути – від 500 грн на місяць (див. на фото).

Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуку заступниця міністра освіти і науки Інна Совсун. За її словами, оскільки представник вишу не зміг пояснити, як може відбуватися вступ без ЗНО, у Міносвіти прийняли рішення скерувати туди інспекцію для перевірки питання, повідомила УП.Життя.

“Освіта – від 500 грн на місяць! Можливий вступ без ЗНО! Така реклама вже не перший тиждень по Києву висить. А сьогодні на засіданні Акредитаційної комісії МАУП якраз акредитував деякі спеціальності. За паперами — усе співпадає, але ж воно якось муляє все рівно, правда? Коли ВНЗ саме ТАК себе рекламує?

Я і спитала про це представника ВНЗ. Чіткої відповіді не було. Було припущення (від представника ВНЗ, так!), що “мабуть, це в іноземні філії….”, — написала заступник міністра.

Вона розповіла, що

іноземні філії — це взагалі окрема історія. До нас якраз за останніх місяців кілька разів звертались студенти, котрі заплатили за навчання у Лісабонській філії МАУП, і котрі трохи шоковані тим, що ніякого навчання майже не відбувається. Просили перевірку прислати  в Лісабон”.

Нагадаємо, що певний період філія цього вишу (Закарпатський інститут ім. Августина Волошина МАУП) діяла в Ужгороді – на її основі утворений Карпатський університет ім. А.Волошина.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді керівник школи вимагає від батьків прозвітувати за зібрані кошти
Наступний Відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА