МОН удвічі збільшило обсяг держзамовлення на “Журналістику” в УжНУ


УжНУ
Ужгородський національний університет

Міністерство освіти і науки України вчора затвердило обсяги державного замовлення для здобувачів вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра. Для бакалаврату максимальні обсяги були затверджені раніше.

Як ми вже повідомляли, Уряд анонсував збільшення держзамовлення у вишах на 12%. Однак ішлося насамперед про зростання кількості державних місць на підготовку IT-фахівців.

Очевидно, керівництво Міністерства освіти і науки України добре розуміє важливість для нашої держави якісної підготовки журналістів, оскільки МОН пішло на безпрецедентний крок: збільшило кількість місць на підготовку журналістів в Ужгородському національному університеті більш ніж удвічі.

Цього року на спеціальності “журналістика” та “реклама і зв’язки з громадськістю” виділено 38 державних місць (10 – на бакалавраті, 10 – у магістратурі, 18 – за освітньо-кваліфікаційним рівнем “спеціаліст”), тоді як минулого року загалом було тільки 16 місць державного замовлення на всі ОКР.

Отже, шанси закарпатських абітурієнтів здобути фах журналіста або рекламника за кошти держбюджету суттєво зросли. Умови вступу на цю спеціальність для випускників шкіл дуже привабливі: достатньо мати сертифікат тільки з 2 ЗНО: з української мови та літератури і будь-якого іншого предмета (історії України, математики, іноземної, біології, хімії тощо). Деталі – тут.

Завдяки системі перехресного вступу цього року спробувати стати магістром або спеціалістом із журналістики може кожен, хто має диплом бакалавра з будь-якої спеціальності, навіть не спорідненої.

На подання документів залишилося ще 4 дні: це можна зробити до 20 липня.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На філфаку УжНУ з'явилися нові спеціальності
Наступний Освітяни з усієї України вивчали особливості використання "хмарних сервісів" у навчанні в Рахові