Москаль вручив школяреві відзнаку “За заслуги перед Закарпаттям”


Ганна Сопкова, Валентин Фречка
З талановитим школярем сьогодні зустрілася й Ганна Сопкова

Сьогодні в камінному залі обласної державної адміністрації з нагоди Дня Конституції України високими державними нагородами відзначили знаних і шанованих в краї громадян. Відзнаки різного ступеня та рівня від Президента України освітянам, медикам, працівникам галузі культури та сільського господарства вручив голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль. Безперечно, їх внесок у розвиток суспільного життя та економіки України, забезпечення реалізації державної політики – гідний пошанування та наслідування. 

Та особливою гордістю переймаємося за Валентина Фречку, випускника Сокирницької загальноосвітньої школи I – III ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, який, маючи за плечима невеликий досвід, уже зараз показує приклад сумлінного та бездоганного служіння Українському народу. За таку високу місію Валентин отримав від Геннадія Москаля найвищу відзнаку Закарпатської облдержадміністрації – „За заслуги перед Закарпаттям”. На сьогодні в області це другий учень, який за свої успіхи у навчанні отримав таке високе визнання. Про нього зараз пишуть майже усі засоби масової інформації, він абітурієнт, за якого борються найкращі університети світу.

Але, крім того, що Валентин здивував світ своїм винаходом, він захоплює і як цікавий співрозмовник, і як людина, що має чимало захоплень (і це не лише в галузі фундаментальної науки).

Цього ж дня відбулася зустріч юнака з Ганною Сопковою, директором департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. Невимушена розмова про життя-буття, шлях до успіху, озвучення певних планів на майбутнє – і час пролетів швидко і непомітно. Спілкуватися з ним легко, цікаво. Наступна зустріч – у серпні, коли відбудеться нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, а попереду – поїздка до Південної Кореї, упровадження винаходу в серійне виробництво, вибір країни на найближчий період для здобуття вищої освіти, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатські навчальні заклади готуватимуть молодших спеціалістів за новими стандартами
Наступний В УжНУ відбудеться III Міжнародна літня школа з програмування