Мукачівських школярів учать зберігати національні традиції


Мукачівських школярів учать зберігати традиції

26 квітня 2016 року у Мукачівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 ім.Ф.Ракоці ІІ відбувся навчально-методичний семінар вихователів групи продовженого дня за темою “Збереження національних звичаїв, традицій на виховних годинах”.

З презентацією навчального закладу присутніх ознайомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ковач Валерія Василівна. У школі велика увага приділяється вивченню і збереженню національних традицій і обрядів, з якими вже з першого класу знайомлять учнів через народні казки. З особливостями збереження національних звичаїв і традицій присутніх ознайомила вихователь Мартинуззі Катерина Людвигівна. Майстер-клас “Розвиток творчих здібностей молодших школярів” з присутніми провела вихователь Марусинець Ілдіка Янівна. Учасники семінару навчились виготовляли мозаїку в техніці оригамі. А справжнім подарунком для присутніх став виступ вихованців групи продовженого дня, повідомили в управлінні освіти Мукачева.

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проведеного навчально-методичного семінару і прийшли до висновку, що збереження національних традицій та звичаїв є надзвичайно необхідним, адже без знання минулого немає майбутнього і тільки знання про минуле може нам дати віру у майбутнє.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти-іноземці в Ужгороді допомагатимуть ромам
Наступний Студенти Карпатського університету долучаться до міжнародного волонтерського руху в Чехії