На факультеті інформаційних технологій УжНУ обирали декана


Професор Володимир Міца
Професор Володимир Міца

23 лютого факультет інформаційних технологій обирав свого декана на наступний п’ятирічний термін, а також мав можливість поспілкуватися з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою та проректорами Ігорем Королем й Дмитром Соймою.

Насамперед ректор Володимир Смоланка оголосив коротку біографію т. в. о. декана факультету інформаційних технологій, доцента Ігоря Повхана, після чого надав йому слово. У своєму виступі пан Ігор розповів про власне бачення перспектив розвитку факультету інформаційних технологій, а також озвучив амбітну мету – довести чисельність студентів денного відділення до 1000 осіб.

Відтак слово попросив т. в. о. завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін, доцент Олександр Лавер, який відзначив позитивну динаміку розвитку факультету ІТ за період деканської каденції Ігоря Повхана. Пан Лавер зауважив, що у 2020 році на перший курс денного відділення факультету вперше було набрано 128 студентів, а надходження від контрактників факультету того ж року сягнули 3,3 млн гривень.

Далі слово взяв завідувач кафедри програмного забезпечення систем, доцент Юрій Білак, який підтримав ідею попереднього промовця оцінити роботу декана Ігоря Повхана оцінкою «відмінно».

Професор Володимир Міца відзначив стрімкий розвиток наукових досліджень на факультеті інформаційних технологій за час деканської каденції Ігоря Повхана. Тільки в 2020 році на конкурс найкращих монографій ДВНЗ «УжНУ» факультет подав 5 наукових монографій, 2 з яких посіли призові місця. Доцент кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Роман Голомб, який стажувався в Угорщині, має h-фактор 17, а це 4-е місце з цієї позиції в   УжНУ загалом. Професор Володимир Міца також дав високу оцінку результатам деканської каденції доцента Ігоря Повхана.

Усі промовці запропонували переобрати доцента Ігоря Повхана деканом факультету інформаційних технологій Ужгородського університету на другий п’ятирічний термін. Ректор Володимир Смоланка поставив це питання на голосування. У підсумку доцент Ігор Повхан був обраний на посаду очільника факультету інформаційних технологій одноголосно.

Після цієї процедури продовжувалося спілкування викладачів факультету з ректором Володимиром Смоланкою та проректорами Ігорем Королем й Дмитром Соймою. Говорили близько чотирьох годин. На всі питання як ректор, так і проректори давали вичерпну відповідь. Викладачі ІТ-факультету переймалися багатьма питаннями, зокрема йшлося про потребу поповнення авдиторного фонду факультету приміщеннями з більшою кількістю посадкових місць, ремонт у деяких авдиторіях факультету, заміну застарілого комп’ютерного обладнання на більш сучасне, встановлення точок доступу до мережі інтернет на поверхах факультетського корпусу.

Важливими були питання дозвілля викладачів і студентів, порушені у виступі викладача Сергія Вапнічного. Про олімпіадний рух як у регіоні, так і в Україні загалом з опорою на потужності УжНУ говорив завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца.

Доповідь доцента Олександр Левчука була присвячена дослідженням у сфері робототехніки, а заступника декана з виховної роботи, доцента Ігоря Ляха – актуальному питанню пільгового проїзду на заняття для викладачів і студентів УжНУ.

Обговорення й дискусії викладачів ІТ-факультету з ректором та проректорами відбулися у невимушеній, товариській обстановці, тож час промайнув майже непомітно.

Олександр Лавер
Медіацентр УжНУ

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Засновникові діалектологічної наукової школи на Закарпатті – 100 років
Наступний На Закарпатті відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з програмування