На фасаді ужгородської школи №6 з’явилися одразу три пам’ятні дошки загиблим героям


Пам'ятні дошки загиблим героям на ЗОШ №6

Саме стільки випускників загальноосвітньої школи №6 обласного центру Закарпаття загинули під час війни на Сході.

Урочисте відкриття та освячення  відбулося цієї сьогодні, 6 травня. Захід зібрав перед стінами навчального закладу рідних та друзів героїв, школярів та вчителів. Станом на сьогодні, саме ця школа серед закарпатських втратила найбільше свої випускників –  троє героїв відійшли у вічність у 2014-2015 роках. Першим, 17 червня 2014 року,  загинув солдат ЗСУ Сергій Мартин 1991 року народження. За ним, у лютому 2015 року, героїчною смертю загинули майор ЗСУ Віталій Постолакі 1965 року народження, та  старший солдат ЗСУ Олександр Капуш, 1991 року народження.

Випускників школи добре пам’ятають вчителі, спогадами про них ділилися з нинішніми учнями, зокрема і розповідями про подвиги добровольців. Під час урочистого заходу до дітей звернулася і мама Віталія Постолакі, пані Калини Миколаївни. Жінка довгий час пропрацювала у цій школі викладачем німецької мови. «Мамо, тут помирають невинні хлопці, а хтось на цій війні збагачується» – процитувала одну з останніх розмов з сином Калина Миколаївна. Чоловік, відомий за позивним Апостол, повернувся додому, але сказавши рідним, що не може залишити своїх хлопців, знову відправився на війну.

Відкрити пам’ятні дошки доручили мамам та дружині загиблих героїв. Меморіал воїнам освятили, а в небо випустили білосніжних голубів миру.

Вікторія Жуйко, День

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Ужгородську школу під час ЗНО "замінував" 17-річний студент
Наступний Москаль зобов'язав звільнити начальника управління освіти Берегівської РДА за подвійне громадянство