На Іршавщині відбувся конкурс “Вихователь року”


Учасники конкурсу "Вихователь року" на Іршавщині

Уже п’ятий рік поспіль відділ освіти Іршавської райдержадміністрації проводить районний професійний конкурс “Вихователь року”.

Для вихователів Іршавського району – це випробування власних сил, своєрідний поштовх до подальшого педагогічного росту, спілкування з колегами і підвищення кваліфікації, престиж та чудова нагода оцінити себе і роботу колег, переконані у відділі освіти Іршавської РДА.

Цьогорічні учасники фахового конкурсу -Савко Неля Василівна, вихователь Великораковецького ДНЗ№2, Янтолик Марія Вікторівна, вихователь Іршавського ДНЗ№3 та Михайлюк Світлана Василівна вихователь Довжанського ДНЗ№2 – з ентузіазмом демонстрували знання з різних розділів програми “Українське дошкілля”, втілювали їх на практиці. Фахівці дошкільної освіти використовували в роботі новітні технології, інтерактивні методи і прийоми, а іршавські дошкільнята охоче сприймали матеріал з елементами тренінгової методики та нетрадиційних технік зображальної діяльності.

Переможницею конкурсу “Вихователь року-2016” визнано Світлану Василівну Михайлюк, вихователя Довжанського ДНЗ №2. Усіх учасників конкурсу нагороджено грамотами відділу освіти Іршавської РДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Тренінг із фінансової грамотності відбувся в УжНУ
Наступний В Ужгороді проходить всеукраїнська олімпіада з угорської мови