На Іршавщині відкрили Інклюзивно-ресурсний центр


Інклюзивно-ресурсний центр Іршавської районної ради

27 квітня відкрито Комунальну установу „Інклюзивно-ресурсний центр Іршавської районної ради” (далі – ІРЦ). Це вже четвертий ІРЦ в області, де буде проводитися комплексна оцінка розвитку дитини з метою визначення особливих освітніх потреб дітям віком від 2 до 18 років та надаватиметься психолого-педагогічна допомога.

У церемонії відкриття взяли участь директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Єлизавета Яцканич, директори закладів освіти району та громадськість.

Директор ІРЦ Богдана Станко продемонструвала присутнім облаштовані кабінети, представила штатних працівників та розповіла про діяльність ІРЦ.

Ганна Сопкова в Іршаві

У ході зустрічі Ганна Сопкова, зокрема, зауважила, що невід’ємною частиною створення нового освітнього простору є інклюзія, а створення ІРЦ − це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами та подякувала представникам органів місцевої влади за тісну співпрацю у вирішенні питань зі створення ІРЦ та його облаштування.

Звертаючись до присутніх, голова Іршавської РДА Олександр Горін подякував всім, хто доклав зусиль для створення ІРЦ, і запевнив, що співпраця у впровадженні інклюзивної освіти в районі продовжиться.

Голова районної ради Віктор Симканинець наголосив, що депутатський корпус завжди готовий підтримувати розвиток закладів соціальної сфери в районі, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студент МДУ переміг у міжнародному музичному конкурсі у Словаччині
Наступний Уродженка Закарпаття, яка зіграла одну з головних ролей у "Школі", розповіла про другий сезон серіалу