На Літній школі з програмування в Ужгороді будуть представники з 4 країн Європи


Літня школа з програмування в Ужгороді

В обласному центрі Закарпаття упродовж 11 – 19 серпня на базі факультету інформаційних технологій Ужгородського національного університету пройде Літня школа з програмування. У роботі цьогорічної школи візьмуть участь представники не тільки з України, а й із Грузії, Польщі, Білорусії.

На школу уже зголосились приїхати 37 команд, у кожній із яких здебільшого по 3 учасники. Це переважно команди з університетів Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст.

Цього року лекції та змагання проходитимуть у двох лігах.

У першій лізі лекторами будуть Василь Білецький (тема лекції “Персистентні структури даних”), Роман Білий та Віталій Герасимів (“Декартові дерева”), Павел Іржавський (“Рядкові алгоритми”), Матвій Асландуков (“Швидке перетворення Фур’є”), Роман Рубаненко та Євген Задорожній (“Теорія чисел”), Тарас Савіцький (“Потоки”).

1 ліга - лектори Літньої школи з програмування в Ужгороді

У другій лізі з лекціями виступлять Сергій Оришич (“Динамічне програмування”), Валентин Мельник (“Нестандартні задачі”), Андрій Мостовий (“Теорія ймовірності”), Павло Чемерис (“Хешування та префікс-функція”), В’ячеслав Очеретний (“Дерево відрізків”), Кирил Михайлов (“Пароутворення”).

2 ліга - лектори Літньої школи з програмування в Ужгороді

Після лекцій студенти розв’язуватимуть задачі на розглянуті теми.

Організатори школи значну увагу приділяють дозвіллю, проведенню екскурсій для учасників по Ужгороду й Закапраттю.

Більше інформації про Літню школу з програмування в Ужгороді – на її офіційному сайті: http://codeschool.uzhnu.edu.ua/uk

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Став відомий склад журі літературної премії імені Петра Скунця
Наступний Скільки коштує зібрати дитину до школи на Закарпатті (відео)