На Міжгірщині відбулися тенісні змагання пам’яті загиблих педагогів-січових стрільців


Настільний теніс

Щороку на базі Міжгірської ЗОШ I-II ст. проводиться тенісний турнір пам’яті полеглих мужніх педагогів-січових стрільців, які загинули на окраїні Міжгір’я, в урочищі Тішня. У турнірі беруть участь як освітяни Міжгірщини, так і спортсмени-аматори, але останні поза конкурсом.

Цьогорічний турнір був представлений учасниками з усіх куточків Міжгірщини. Під час відкриття вже дев’ятнадцятого за рахунком заходу – шани слово для виступів мали директор школи Михайло Шагур та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Олена Бута, які в свою чергу побажали учасникам цікавої та захоплюючої гри. Саме за їх активної підтримки і проводяться ці змагання.

Цього разу першість здобув Юрій Ледней (Колочавська ЗОШ I-III ст. №2), друге місце посів Юрій Товт (Міжгірська ЗОШ I-III ст. №1), третє – Тарас Бартків (ДЮСШ). Хоч слід відзначити і Василя Василевського – постійного учасника і неодноразового призера змагань. На цей раз  ветеран першості задовольнився четвертим місцем, але продемонстрував майстер-клас із малою ракеткою біля міні-сітки.

Яскраву та захопливу гру показав також депутат селишної ради по округу, де відбувалися змагання, Юрій Мись.

Цікаво було спостерігати за суперництвом представниць слабкої статі. Тут місця розподілились так: перше місце – Дружиніна Наталія (Міжгірська ЗОШ I-IIст.), II-ге місце – Козіцька Оксана (Міжгірська ЗОШ I-IIIст.№1), третє – Олена Бута (голова районної організації освітянської профспілки)

Призери-тенісисти удостоїлися як грамот, так і грошових винагород  від районної профспілки працівників освіти та науки.

Михайло Василевський, учтель фізкультури
Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, учасник турніру

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Мукачівському аграрному коледжі відбулася фотовиставка "Збережемо природу разом"
Наступний "Безкоштовний" проїзд: як ужгородського школяра вигнали з маршрутки