На обласній олімпіаді з англійської в Ужгороді була представниця Корпусу Миру США (фото)


Під час обласної олімпіади з англійської мовиПід час обласної олімпіади з англійської мови
Під час обласної олімпіади з англійської мови

10 січня у стінах Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалися олімпіадні змагання за звання найсильнішого та найрозумнішого. Першими у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад стартували знавці англійської мови –учні 9-11 класів закладів освіти Закарпатського краю.

Відкрив олімпіаду Василь Петечук, заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти Закарпатського ІППО, побажав юним інтелектуалам цікавих змагань та успішних результатів.

Сніжана Голик, голова журі, завідувач кафедри англійської філології факультету іноземної філології ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, доцент, акцентувала на необхідності знання англійської мови та побажала успіху у випробуваннях.

Виступає представниця Корпусу Миру США
Виступає волонтерка Корпусу Миру США

Кейті Міллер, одна з волонтерів Корпусу Миру США в Україні, звернулася до присутніх з побажаннями та наголосила, що журі докладе максимально зусиль для створення сприятливих умов для олімпіадних змагань.

Учасники олімпіади з англійської
Учасники олімпіади з англійської

Мар’яна Тріфан, експерт-консультант, методист кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та художньо-естетичних дисциплін ЗІППО, ознайомила учасників із умовами проведення олімпіади та побажала легкої перемоги, повідомили в ЗІППО.

Олімпіада з англійської мови в ЗІППО

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Наталія Ребрик розповіла про письменника Василя Пачовського (відео)
Наступний Блідий відмінник чи рум'яний трієчник? Про домашні завдання в школі