На пробне ЗНО з української найменше учасників прийшло у Берегові


Матеріали для підготовки до ЗНО з української мови та літератури

Як ми вже повідомляли, 24 березня в області, як і у всій Україні, пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На Закарпатті працювали 18 пунктів проведення пробного ЗНО, до роботи на яких було залучено понад 600 педагогічних працівників.

Усього на пробне ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 3730 осіб, з яких участь у тестуванні взяли 3584 (96,1%). 146 учасників, котрі з тих чи інших причин не змогли з’явитися на пункти проведення пробного ЗНО зможуть отримати матеріали протягом 3-х робочих днів.

Найвищий відсоток явки спостерігався у Міжгірському (99,1%), Воловецькому (98,8%), Великоберезнянському та Перечинському (по 98,4%) районах, найнижчий – у м. Берегово (90,3%).

На двох пунктах проведення пробного ЗНО (класична гімназія Ужгородської міської ради Закарпатської області та Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Ґренджі-Донського Ужгородської міської ради Закарпатської області) працювали представники засобів масової інформації.

У департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА нагадують, що для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу „Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання”, доступ до якого здійснюється через особистий кабінет учасника на сайті ІФРЦОЯО до 26 березня. Правильні відповіді стануть доступними з 27 березня, а результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 30 березня 2018 року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Дослідження: в Ужгороді - одні з найкращих в Україні дитсадків, шкіл і ВНЗ
Наступний Незабаром біля ОДА розпочнеться виставка-конкурс "Воскресни, писанко!"