На Рахівщині пройшли дні департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА


Ганна Сопкова, Дні департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА на Рахівщині
Дні департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА на Рахівщині

12 серпня 2016 року відбулася нарада керівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів району під час виїзної зустрічі в рамках днів департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації за участі директора Г.І.Сопкової, завідувача обласного методичного центру А.Ю.Лукач, начальника фінансово-економічного відділу М.С.Ремети, голови Рахівської райдержадміністрації П.В.Басараби, заступника голови районної ради І.І.Копича, начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА О.І.Севч.

У своєму виступі Ганна Сопкова зупинилася на аналізі питань освіти Рахівського району за останні роки, зокрема на таких проблемах, як

  • недостатнє охоплення дітей дошкільною освітою,
  • запровадження інклюзивного навчання,
  • закриття малокомплектних шкіл,
  • двозмінного навчання, екстернату,
  • результативності випускників на ДПА у формі ЗНО,
  • охарактеризувала соціально-економічні показники в освітній галузі району,
  • роботу з педагогічними кадрами та ін.

Звернула увагу присутніх, що відділ освіти, молоді та спорту один із перших у області за підтримки органів місцевого самоврядування розпочне у 2017-2018 навчальному році створення опорної школи на базі Ясінянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та відзначила успішне проведення тендеру із закупівлі трьох шкільних автобусів.

А.Ю.Лукач, опираючись на нормативно-правову та законодавчу базу Міністерства освіти і науки, охарактеризувала реформи, що відбуваються в освітній галузі, проаналізувала питання програмно-методичного забезпечення навчально-виховного процесу, зміни до програм початкової школи та 10-11 класів.

Голова РДА П.В.Басараба подякував гостям за детальний аналіз освітніх проблем району та пообіцяв сприяти у їх розв’язанні, адже освітня галузь у районі є найбільшою і має бути якісною.

Як повідомили в управлінні освіти, молоді та спорту Рахівської РДА, Ганна Сопкова закликала всіх чесно і відповідально ставитися до своїх обов’язків з метою надання якісних освітніх послуг. А для усунення недоліків у роботі освітян району керівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів було роздано методичні матеріали, напрацьовані творчим колективом департаменту освіти і науки.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Результати ЗНО: Закарпаття - серед найгірших із української, історії, математики, географії та біології
Наступний В УжНУ відкрили ще один відремонтований поверх студентського гуртожитку (відео)