На реалізацію програми розвитку освіти Закарпаття затверджено 600 мільйонів гривень


Закарпатська ОДА

Про це повідомила прес-служба Закарпатської облради. IV сесія Закарпатської обласної ради має розглянути хід виконання програми розвитку освіти Закарпаття на 2013-2022 роки.

Як зазначено в повідомленні прес-служби облради з покликанням на департамент освіти і науки Закарпатської ОДА, 2016 року було вжито заходи щодо забезпечення стабільного функціонування освітньої галузі, створення належних умов для здобуття якісної освіти, особистісного розвитку кожного вихованця, учня згідно з його індивідуальними задатками, здібностями, потребами.

“Реалізації цього сприяла програма розвитку освіти Закарпаття на 2013–2022 роки. Для цього з обласного бюджету було затверджено 600 000 тис. грн, у тому числі – 1000,0 тис. грн для проведення свят, конкурсів, змагань, фестивалів дітей та юнацтва, проведення та забезпечення участі дітей у спортивно-масових заходах; виплати стипендій переможцям, призерам учнівських олімпіад і премій вчителям тощо та 5 000,0 тис. грн – для забезпечення навчальних закладів сучасними комп’ютерними комплексами та інтерактивним мультимедійним обладнанням, меблями”, – йдеться у повідомленні прес-служби облради.

Скриншот із сайту Закарпатської обласної ради
Скриншот із сайту Закарпатської обласної ради (натисніть на зображення для збільшення його)

Отже, загалом ідеться про затверджені 600 мільйонів, із них 1 мільйон – для проведення свят, конкурсів, змагань, фестивалів, 5 мільйонів – на комп’ютерні комплекси й меблі.

Щоправда, в іншій частині повідомлення названі інакші цифри:

“Водночас за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію  Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки,  за процедурою відкритих торгів, які  розпочато департаментом освіти і науки облдержадміністрації згідно із Законом України „Про державні закупівлі”, заплановано придбати сучасні навчальні комп’ютерні комплекси для 20 загальноосвітніх навчальних закладів області. Очікувана вартість закупівлі становить 25000,0 тис. гривень. Також  заплановано придбати 160 комплектів  шкільних меблів (по 15 парт в одному комплекті) для першокласників на очікувану вартість  25000,0 тис. гривень. Це дасть  можливість створити належні умови для навчання 4,8 тисяч першокласників області”.

Скриншот із публікації на сайті облради
Скриншот із публікації на сайті облради

Такі ж цифри станом на сьогодні названі і в проекті рішення обласної ради “Про  хід виконання Програми розвитку освіти Закарпаття на 2013 – 2022 роки”. Очевидно, тут помилка, оскільки 25000 тис. гривень – це 25 мільйонів гривень. У такому разі одна парта коштувала б понад 10 тисяч гривень: 25 мільйонів / 160 комплектів по 15 парт = 10416 грн за одну парту.

Раніше повідомлялося, що департамент освіти і науки Закарпатської ОДА закупить комп’ютерів і меблів на 5 мільйонів гривень.


Доповнено 28 вересня 2016 року:

У проекті рішення і в повідомленні прес-служби Закарпатської облради таки була помилка, її виправлено в обох джерелах – і в публікації прес-служби, і в проекті рішення, яке розглядатимуть на сесії обласної ради 13 жовтня 2016 року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На територію одного з мукачівських дитсадків батьки заїжджають на автомобілях (фото)
Наступний Рішення суду: в освітян мають бути вищі оклади