На семінарі в Мукачеві обговорили технологію вирощування кукурудзи та соняшнику


Після семінару

9 лютого 2016 року відбувся міжнародний семінар у Мукачеві на тему «Технологія вирощування кукурудзи та соняшнику». На семінарі були присутні керівники господарств, наукові працівники, представник агрономічного відділення Мукачівського аграрного коледжу.

Перед присутніми виступив регіональний менеджер одної з відомих компаній Максим Гаврилюк, який познайомив присутніх з гібридами кукурудзи та соняшника французької генетики та технологіями вирощування цих гібридів із застосуванням нових добрив, гербіцидів та хімічних засобів захисту рослин.

Представників фірм, керівники господарств ставили багато запитань щодо технології вирощування кукурудзи, починаючи з обробітку ґрунту, посіву культури, внесення добрив, захисту рослин та ін.

Завідувач агрономічного відділення Мукачівського аграрного коледжу О.М.Гудзовата висловила сподівання про тісну співпрацю з компанією-організатором заходу у вирощуванні сільськогосподарських культур на дослідно-демонстраційних полях коледжу, повідомили в навчальному закладі.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній МОН і НАН створять новий навчальний заклад для талановитих дітей
Наступний Українка стала першою жінкою-деканом Школи мистецтв Єльського університету