На Виноградівщині освітяни обурені різними термінами підвищення зарплат педагогам


Виноградівське районне управління освіти

Виноградівською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки України було спрямовано  звернення до голови Виноградівської РДА, голови Виноградівської районної ради, Виноградівського міського голови, голів сільських та селищних рад Виноградівського району, в якому роз’яснюється неоднозначність ситуації, що складається в результаті дії вище зазначеної постанови, якою передбачено різні терміни підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам залежно від типів навчальних закладів та джерел їх фінансування.

Виборні органи районної організації та вся профспілкова спільнота Виноградівщини надіється, що керівництво району та органів місцевого самоврядування з розумінням поставиться до даної ситуації та здійснить відповідні заходи для прийняття на місцях рішень про наближення термінів підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників дошкільних, позашкільних навчальних закладів, методичних установ і, відповідно, будуть внесені зміни у місцеві бюджети на 2017 рік для необхідних видатків, повідомили в Закарпатській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України

                                                                              Голові Виноградівської РДА

                                                                         п. Русанюку М.М.

Шановний Михайле Михайловичу!

Виноградівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України звертається до Вас з приводу постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298», якою передбачено підвищення на 2 тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.

Цією постановою передбачено різні терміни підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам залежно від типів навчальних закладів та джерел їх фінансування.

З 1 січня 2017 року підвищуються посадові оклади та ставки заробітної плати усім педагогічним працівникам навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, до яких належать загальноосвітні навчальні заклади, шкільні відділення навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти, які зазначені у статті 1032 Бюджетного кодексу України.

Підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам інших типів навчальних закладів та установ освіти передбачено з 1 вересня 2017 року.

Разом з тим, надано право органам місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів, зокрема дошкільних, позашкільних, методичних установ та інших, у більш ранні терміни.

Складається ситуація, що працюючи в одній галузі, навіть, в одному навчальному закладі на території Виноградівського району, одні педагогічні працівники будуть отримувати підвищену заробітну плату вже з 1 січня, а інші – аж з 1 вересня 2017 року тільки тому, що працюють в навчальних закладах різних типів, які фінансуються з різних джерел. Це породжує соціальну несправедливість і, як наслідок, обурення людей.

Районна організація Профспілки розраховує на вжиття Вами відповідних заходів для прийняття на місцях рішень про наближення термінів підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників дошкільних, позашкільних навчальних закладів, методичних установ і внести зміни у місцеві бюджети на 2017 рік для необхідних видатків.

Таке звернення спрямовано також до голови Виноградівської районної ради, Виноградівського міського голови, голів сільських та селищних рад Виноградівського району.

З повагою
голова Виноградівської районної
організації Профспілки                                                             І.В. Кльофа

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті пройшла обласна олімпіада з румунської
Наступний Мукачево передало шкільні меблі гірським районам