На Закарпатті активізували співпрацю представники професійно-технічних навчальних закладів і роботодавці


Один із заходів у закарпатських ПТНЗ

З метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, ознайомлення молоді з перспективними напрямками економічного розвитку області, регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості, за підтримки  районних, міських центрів зайнятості та місцевих органів влади у ряді закарпатських ПТНЗ протягом листопада-грудня відбулися дні кар’єри та інші заходи, які свідчать про посилення співпраці роботодавців та освітян.

Зокрема, такі заходи відбулися у Вищому професійному училищі № 3 м. Мукачева, Державному професійно-технічному навчальному закладі «Мукачівський професійний аграрний ліцей ім. М. Данканича», Ужгородському вищому комерційному училищі Київського національного торговельного економічного університету, Державному професійно-технічному навчальному закладі «Білківський професійний аграрний ліцей», Міжгірському та Перечинському професійних ліцеях пройшли заходи, в яких взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, представники підприємств краю, вищих навчальних закладів, Державної прикордонної служби України, філії – Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк», районних відділень національної поліції, районних військових комісаріатів тощо.

Професійно-технічні навчальні заклади області представляли виставкові експозиції про свою діяльність, роботу гуртків технічної та художньої творчості, демонстрували мультимедійні презентації, відеоролики професійного спрямування, розповідали про пріоритети здобуття робітничої кваліфікації, проводили майстер-класи тощо.

Представники роботодавців мали можливість безпосередньо поспілкуватись з учнівською молоддю, надавали інформаційні матеріали, демонстрували відеопрезентації свого виробництва та зразки продукції, що виробляються підприємствами. Спеціалісти центрів зайнятості проводили консультації, надавали допомогу у створенні резюме та відеорезюме, проводили професійно-діагностичне тестування охочих.

Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення області. Адже для кожної людини головне – добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна зарплата, переконують у навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У мукачівських навчальних закладах знову розпочався освітній процес (відео)
Наступний В УжНУ розробили освітні програми, за якими готуватимуть учителів для шкіл із мовами навчання нацменшин (відео)