На Закарпатті географію викладатимуть по-новому


Семінар у ЗІППО - Нові програми з географії на Закарпатті

Шкільна географічна освіта як одна зі складових всебічного становлення особистості потребує сьогодні нових підходів, нових шляхів розвитку, удосконалення змісту та технологій побудови навчально-виховного процесу. Саме така мета передувала проведенню 06 квітня, в рамках курсів підвищення кваліфікації вчителів географії Закарпатської області, круглого столу «Упровадження нових програм з географії у 6, 7 та 8 класі: основні виклики та шляхи їх подолання».

Г.Б. Глюдзик, методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін (керівник курсів), у своєму виступі зазначила, що за сучасних умов географія з науки, що займалась описом Землі, перетворилася в науку, яка значною мірою інтегрує в собі природничі, соціальні та економічні закономірності, розглядаючи їх у часовому і просторовому вимірах. Змінились і завдання шкільних курсів географії. Вони покликані донести до учнів систему поглядів на світ, розвивати мислення, політичну, економічну, екологічну культуру школярів, їхню життєву компетентність. Шкільна географічна освіта має розкривати роль географічної науки в житті суспільства, в раціональному використанні природних багатств, формувати у школярів цілісний географічний образ планети Земля (від вивчення свого району, області, держави до світових закономірностей і процесів), виробляти вміння визначати актуальні проблеми розвитку суспільства та природи, повідомили в ЗІППО.

Н.І. Голянич, учитель географії Ключарківської ЗОШ І-ІІ ступенів Мукачівського району, у своєму виступі детально охарактеризувала основні зміни у нових програмах з географії для 6-го та 7-го класів.

Г.А. Тимчик, учитель географії Хустської гімназії-інтернат, акцентувала увагу слухачів курсів на основних змінах у новій програмі з географії для 8-го класу.

До обговорення ключових питань круглого столу активно долучилися і присутні вчителі географії краю.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Телевізійні новини УжНУ (відео)
Наступний Студенти УжНУ стали призерами чемпіонату України з гирьового спорту