На Закарпатті готують осіб, які проводитимуть ЗНО


ЗНО

Цими днями за участю заступника директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Івана Любінця в області здійснювалася підготовка осіб, що залучатимуться до проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.20 квітня Іван Любомирович провів навчання з працівниками департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, які під час проведення ЗНО залучатимуться в якості уповноважених осіб УЦОЯО. Після закінчення навчання всі залучені успішно склали тест-контроль та отримали відповідні сертифікати.

21 квітня відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в округах проведення ЗНО. На зустрічі обговорювалися робочі питання якісної підготовки до проведення тестування на території області.

У той же день проведено навчання та сертифікацію відповідальних за пункти проведення ЗНО та їх помічників. Оскільки майже всі присутні, (а це 84 особи) вже неодноразово виконували свої функції на пунктах проведення ЗНО і добре обізнані з процедурою зовнішнього незалежного оцінювання, то і результати їх тест-контролю визначено було межами високого рівня. Усе це дає підстави сподіватися на те, що, як і в попередні роки, цьогорічне ЗНО на Закарпатті пройде на високому рівні, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
1 Коментар
давніші
новіші найбільше голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
uchenь
uchenь
21.04.16 22:59

Іван Любомирович 20 і 21 травня 2016 року????))))) провів нараду.

А нас би департамент освіти і науки Закарпатської ОДА довго висміював за подібну помилку

Попередній Школярі із Закарпаття передали своїм одноліткам у Румунії «Листочки Миру» зі Святої Землі
Наступний У Закарпатському угорському інституті обговорили інноваційні методи в освіті