На Закарпатті обговорили нові підходи в організації роботи бібліотекарів ПТНЗ


Нарада бібліотекарів ПТНЗ Закарпаття

13 грудня 2017 року в режимі онлайн відбулася обласна секція бібліотекарів професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Нові підходи в організації роботи бібліотекарів ПТНЗ», в якій взяли участь бібліотекарі 16 ПТНЗ Закарпатської області.

До участі в заході була запрошена методист відділу школознавства Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти Турок К.Ю., яка у своєму виступі наголосила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» протягом 2017 року  відбувається перехід бібліотек на систематизацію документів за Універсальною десятковою класифікацією. У зв’язку з цим, вона надала ґрунтовні роз’яснення щодо методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК, презентувала «Таблиці відповідності індексів ББК і УДК», дала відповіді на запитання присутніх.

Також Турок К.Ю.  розтлумачила наказ Міністерства освіти і науки України від 22.08.2017 р. № 1228 «Про внесення змін до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації».

Ладижець І.М., заступник директора НМЦ ПТО у Закарпатській області,  ознайомила з програмою виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», рекомендованою Міністерством освіти і науки України до впровадження у професійно-технічних навчальних закладах.

На типові помилки, що допускаються при наданні інформації щодо забезпечення  ПТНЗ навчальною літературою на 2017/2018 навчальний рік, звернула увагу методист НМЦ ПТО Потапова К.В.

Програма вебінару була змістовною, насиченою і, сподіваємося, корисною.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Які будуть вихідні під час новорічно-різдвяних свят-2018
Наступний Рейтинг мукачівських шкіл за кількістю призових місць на олімпіадах