На Закарпатті обговорювали проблеми виховання в ПТНЗ


Вебінар ПТНЗ Закарпатської області

19 жовтня у формі вебінару пройшло засідання обласної методичної секції заступників директорів із навчально-виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Виховна система навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки».

Відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, яка схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р, навчальний заклад має стати місцем не лише фізичної безпеки для учнів, а й створювати атмосферу довіри і взаємоповаги без насильства та дискримінації.

Виходячи з цього важливим напрямом виховної роботи є формування демократичних цінностей у молоді. Саме на цьому наголошувала керівник секції Ладижець І.М. Вона також зупинилася на організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році. Зокрема, наголосила на необхідності тісної співпраці з практичними психологами, класними керівниками, майстрами виробничого навчання. На засіданні мова також йшла про нові форми профорієнтаційної роботи, про активізацію учнівського самоврядування, про участь у Всеукраїнських конкурсних заходах тощо.

Скриншот - вебінар ПТНЗ Закарпаття

Заступник директора з виховної роботи ВПУ № 34 м. Виноградів Міндак С.О. ділилася досвідом планування гурткової роботи як важливої складової контролю за організацією позанавчальної роботи в навчальному закладі.

Вебінар

На важливості соціального захисту вразливих категорій учнівської молоді акцентувала заступник директора ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» Кокора Н.Р. Вона зазначила, що у навчальному закладі потрібно постійно проводити дослідження з метою виявлення дітей соціально незахищених категорій. Саме для цього складається соціальний паспорт.

Вебінар

На завершення обговорено ряд поточних питань, надано консультації з різних питань організації виховної роботи. Для кожного заступника директора підготовлено пакет роздаткового матеріалу.

Навчально-методичний центр
професійно-технічної освіти у Закарпатській області

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу вивчали досвід ведення туристичного бізнесу на Свалявщині
Наступний Завтра студенти УжНУ змагатимуться у фіналі чемпіонату Південно-Східної Європи з програмування