На Закарпатті обрали президента учнівського парламенту


Новий президент учнівського парламенту Закарпаття

25 листопада у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів. Юні лідери з багатьох куточків нашого краю представили свої районні та міські організації, загальна кількість учасників сягала більше сотні осіб. Захід розпочав свою роботу гімном України. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули у АТО та українців загиблих від голодомору.Найактивніші учасники збору виступили з доповідями та презентаціями, поділилися досвідом успішно реалізованих учнівськими осередками акцій та проектів.

Згідно з програмою, в рамках форуму відбулися вибори президента Закарпатського обласного учнівського парламенту „Нове покоління”. Позмагатися за посаду виявили бажання аж п’ятнадцять кандидатів, які представили присутнім свої передвиборчі програми.

У підсумку голосування шостим президентом обласної учнівської організації стала Юріна Марія з Іршавського району – учениця 11 класу Осійської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф. Потушняка, обов’язки віце-президента протягом року буде виконувати Конкус Ніколетта, учениця Руськокомарівської загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району.

Збори учнівських лідерів Закарпаття

За традицією, новообраний президент склав присягу та отримав посвідчення й булаву влади. У рамках заходу для лідерів було проведено корисні та цікаві тренінги: „Я-концепція та самопрезентація” (тренер – Діана Сідун-Сович, психолог та ведуча дитячої програми „Я знаю” на телеканалі Тиса 1); „Волонтерство, благодійні фонди, гранти” (Яна Сидор, заступник голови правління Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до Серця”).

Вибори у ПАДІЮНі
Вибори у ПАДІЮНі

Тож новообраний парламент, юні лідери, натхненні новими знаннями, поверталися у свої райони, міста, школи з бажанням та готовністю ініціювати та реалізовувати нові цікаві проекти, бути модераторами різноманітних тренінгів та проектів, повідомили в ПАДІЮНі.

Спільне фото на згадку
Спільне фото на згадку
Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді відбувся конкурс "Кращий студент Закарпаття-2017" (фото)
Наступний Директорів закарпатських шкіл зобов'язали оприлюднити фінансові звіти