На Закарпатті обрали заклади для професійного навчання зареєстрованих безробітних


Перепідготовка, навчання, центр зайнятості

26 січня 2018 року в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося друге засідання комісії з відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання у 2018 році.

На засіданні комісії розглянуто пропозиції навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти різних форм власності області та їх відповідність вимогам, визначеним Порядком відбору навчальних закладів для організації професійного навчання безробітних та їх проживання в період навчання (зі змінами), затвердженим наказом Міністерства соціальної політики України від 16.05.2013 № 269.

Дія цього Порядку поширюється на зареєстрованих безробітних, які мають право на матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації відповідно до Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття”.

Професійне навчання безробітних за робітничими професіями здійснюється шляхом первинної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з урахуванням поточної та перспективної потреби ринку праці.

За результатами відбору у 2018 році професійне навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання здійснюватимуть

  • ДНЗ „Мукачівський центр професійно-технічної освіти”,
  • ВПУ № 3 м. Мукачево, Тячівський професійний ліцей Закарпатської області,
  • Ужгородське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування,
  • Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету,
  • Хустський професійний ліцей сфери послуг,
  • ТОВ „Закарпатський навчальний центр підготовки і перепідготовки кадрів”, повідомили департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Читайте також: На Закарпатті відбирають заклади для професійного навчання зареєстрованих безробітних

 

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Закарпатці можуть стати громадськими спостерігачами на ЗНО-2018
Наступний В УжНУ будуть проводити перепідготовку учасників АТО (відео)