На Закарпатті побували юні художники з Луганщини


Юні художники з Луганщини в Закарпатській ОДА

8 лютого радісними усмішками та теплотою сердець зустріло Закарпаття Арт-караван дружби у складі 20 дітей-художників із Луганської області. Приїхали вони на особисте запрошення голови обласної державної адміністрації Геннадія Москаля із тих населених пунктів, де і сьогодні лунають постріли…

Для комфортного перебування дітей та педагогічних працівників із Луганської області, які на ці дні стали ,,закарпатцями”, у Воловецькій філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Арніка” було створено усі умови.
Уже наступного дня по приїзді, 9 лютого, відбулася екскурсія дітей до Мукачівського історичного музею „Замок Паланок”, відвідування замків у смт Чинадієво та санаторію „Карпати”, а 10 лютого – пішохідна екскурсія схилами засніженої Міжгірщини.

Зокрема, у рамках цього соціально-культурного проекту „Схід і Захід – разом” заплановано ряд спільних заходів представників учнівського самоврядування Закарпатської області та школярів із Луганщини. Серед них, крім екскурсій до краєзнавчого та етнографічного музеїв в обласному центрі, екскурсійних програм у Міжгірський та Мукачівський райони, проведення різного роду майстер-класів, квестів, спільна підготовка шоу-програми, відвідування різноманітних просвітницьких та мистецьких заходів тощо.

Разом із ними в „Арніці” відпочивають і діти з обласного центру. Тож знайомство дітей Заходу і Сходу, їх змістовне дозвілля довело, що Закарпаття – найкращий куточок на планеті Земля, найкращі тут люди. У цьому на зустрічі переконали усіх присутніх юні луганчани. А Україна – це, в першу чергу, – люди, люди доброї волі, працьовиті і небайдужі, різні у традиціях і звичаях, але єдині в помислах.

Приємною несподіванкою для закарпатців став подарунок, який підготували луганчани – виставка робіт художньої творчості, яку урочисто відкрив заступник губернатора краю в атріумі ОДА.

Уся програма спрямована на те, щоб ті кілька днів, проведені під мирним небом Закарпаття, ще раз засвідчили: хоч ми і живемо у різних куточках України, зберігаємо свою самобутність, дорожимо власною неповторністю, але помисли і мрії, вчинки та бажання мешканців Сходу і Заходу – єдині.

Перебування учнів зі Сходу нашої країни гості фільмували для того, щоб згодом створити власний короткометражний фільм „Україна очима дітей”.

На завершення зустрічі кожна дитина із рук заступника голови облдержадміністрації Олександра Петіка отримала подарунки, які нагадуватимуть їм про гарне перебування та відпочинок у нашому краї.

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації і надалі здійснюватимуться різноманітні заходи для формування в учнівської молоді позитивного ставлення і мотивації до застосування моделей поведінки, орієнтованих на толерантність, моральні цінності українського суспільства і демократії, готовності до ефективного спілкування у повсякденному житті, переконують у департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У гуртожитку УжНУ сталася пожежа (фото, відео)
Наступний В ужгородській школі побувала Марина Порошенко