На Закарпатті пройшов обласний етап конкурсу “Олімпійське лелеченя” (фото)


Учасники конкурсу Олімпійське лелеченя

Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки на 2016 рік, наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Закарпатського обласного відділення Національного олімпійського комітету України 11.03.2016 № 76 16 квітня 2016 року у м. Ужгород на базі спортивного комплексу „Юність” пройшли змагання третього (обласного) етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів 5 – 6 класів „Олімпійське лелеченя”. Участь у змаганнях взяли команди із 13 адміністративно-територіальних одиниць області: Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Воловецького, Іршавського, Міжгірського, Перечинського, Свалявського, Ужгородського, Хустського районів, м. Чоп, а також Вільховецької сільської і Тячівської міської об’єднаних територіальних громад.

З вітальним словом до учасників звернулись Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк, начальник відділу дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти управління освіти та науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Роман Чобаня.

Олімпійське лелеченя

Програма заходу включала презентацію команди, конкурс малюнка на олімпійську тематику, вікторину, комбіновану естафету та рухливу гру (арт-бол). Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги, уміло поєднали образотворчі навики із інтелектуальними відомостями про видатних спортсменів, перипетії спортивного життя як України, так і світу.

Під час виступу ЛелеченятРух, поступ уперед, життєвий оптимізм та невичерпна енергія стали помічниками юних „лелеченят” на спортивних доріжках.

Реєстрація учасників Олімпійського лелеченяти

У напруженій боротьбі п’ятий рік поспіль перемогу здобула команда Ужгородського району, друге місце – команда Міжгірського району, третє місце – команда Тячівської міської об’єднаної територіальної громади, повідомили в департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

Обласний етап "Олімпійського лелеченяти"

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній В Ужгороді обговорили проблему входження України до НАТО
Наступний Студенти УжНУ стали найкращими на олімпіаді з програмування