На Закарпатті проведуть ІІ Всеукраїнський студентський конкурс із живопису “Срібний мольберт”


Конкурс "Срібний мольберт" в Ужгороді

З 25 по 29 квітня 2017 року в Ужгороді пройде ІІ Всеукраїнський студентський конкурс з живопису “Срібний мольберт”.

Організатором конкурсу є культурно-мистецька фундація «Brovdi Art». До участі у конкурсі запрошуються студенти мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації. Конкурсні роботи виконуватимуться у трьох номінаціях – «Міський пейзаж», «Портрет», «Імпровізація”.

Переможці, визначені таємним голосуванням журі, отримають грошові премії за 1-3 місця у кожній номінації. Усі конкурсанти отримають сертифікати учасників та пам’ятні подарунки.

Організатор і оргкомітет забезпечують: безоплатне проживання, харчування і транспортування учасників в рамках конкурсної програми; надання приміщень і локацій для виконання конкурсних робіт; надання полотен, мольбертів, реквізиту; культурно-екскурсійну програму.

Для участі у конкурсі проводиться попередній відбір. Реєстрація заявок-анкет і попередній відбір триватиме до 18 квітня 2017 року, повідомив Громадський простір.

Нагадаємо: уперше конкурс “Срібний мольберт” був проведений за участі Закарпатської академії мистецтв в Ужгороді минулого року.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній У Берегові провели конференцію про сучасні європейські системи освіти
Наступний Письменники-викладачі УжНУ представили Закарпаття на «Книжковій толоці» у Миколаєві