На Закарпатті проведуть «математичні бої» й турнір із програмування під час Всеукраїнської багатопредметної школи


Учасники Всеукраїнської багатопредметної школи на екскурсії в Карпатах
Учасники Всеукраїнської багатопредметної школи на екскурсії в Карпатах

У закарпатському Карачині неподалік Виноградова триває Всеукраїнська багатопредметна школа, яка зібрала, без перебільшення, юну інтелектуальну еліту України в царині математики. Для 75 учнів, які приїхали з різних регіонів України, щодня проводять інтенсивні заняття з математики, програмування та історії найкращі викладачі України.

Однак під час Школи учні не тільки інтенсивно працюють, а й активно відпочивають: на шостий день для них організували екскурсію на Синевир. Значна частина дітей відкрила для себе неймовірні краєвиди Карпат чи не вперше.

Приємно, що такі заходи підтримують благодійники: більшість витрат узяв на себе фонд Nova Ukraine. Також організатори школи висловлюють подяку за сприяння директору НПП “Синевир” Миколі Дербаку, начальнику відділу Федорові Матічину та завкафедри УжНУ Василеві Куту, а за змістовні екскурсії – Мар’яні Місик та Вірі Ніроді.

9 серпня планують провести Турнір з програмування, організатором та спонсором якого буде професор університету АДА (м. Баку, Азербайджан) Михайло Медведєв. Змагання проходитиме у формі бліцу: за 4 години потрібно розв’язати 25 легких задач. Нагороджуватимуть переможців за класами.
Також планують провести математичні бої, які дозволять помірятися силами учасникам школи в царині математики.

Всеукраїнська багатопредметна школа триватиме до 14 серпня.

Нагадаємо, що минулорічна літня школа, організована заслуженим учителем України Сергієм Ліфицем, була математичного спрямування і проходила в селі Буймерівка Сумської області. Знаково, що всі 6 учасників цьогорічної учнівської збірної України з математики брали в ній участь. Тому можна припустити, що серед учасників і цієї школи є майбутні “міжнарники” – учасники (а може, й переможці!) математичних олімпіад світового рівня.

Більше про Школу й математичну освіту України загалом можна дізнатися на сайті mathedu.kh.ua.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній На Закарпатті вперше розпочала роботу Всеукраїнська багатопредметна школа
Наступний Для спеціальності «Комп’ютерні науки» в УжНУ впроваджують елементи дуальної освіти