На Закарпатті провели ІV етап конкурсу імені Яцика (фото)


Вручення грамот і подарунків
Петро Ходанич вручає грамоти й подарунки

18 лютого у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІV етап Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика. На дійство з’їхалося 27 учасників з усього Закарпаття – переможці обласних змагань. Серед них – 6 студентів ВНЗ.

Урочистості з нагоди проведення конкурсу відкрив заступник директора з наукової роботи і міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, кандидат історичних наук Михайло Басараб. Він наголосив на ролі рідного слова в становленні особистості.

Під час конкурсу імені Яцика на Закарпатті

Завідувач кабінету методики викладання суспільно-гуманітарних та етико-естетичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Тетяна Гнаткович ознайомила учасників з порядком проведення конкурсу.

Петро Ходанич вручає грамоту школярці

В урочистостях взяли участь закарпатські письменники. Так, представник Ліги українських меценатів, письменник, кандидат педагогічних наук, доцент Петро Ходанич наголосив на об’єднавчих засадах конкурсу, який єднає українців усього світу.

Петро Ходанич вручає грамоту

Голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василь Густі тепло вітав учасників форуму, бажав їм світлої долі, а також вручив переможцям власні книжки з автографами. Свої книги поезії подарувала переможцям і поетеса, кандидат педагогічних наук Лідія Повх.

Переможців ІІІ етапу від імені Ліги українських меценатів було нагороджено дипломами і бібліотечками з творів сучасних українських письменників, а також грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА, повідомили в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Subscribe
Повідомляти про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Попередній Студенти Ужгородського торговельно-економічного коледжу вивчали національні традиції в музеї народної архітектури та побуту (фото)
Наступний Випускникам МДУ вручили дипломи